Ekonomik, Tse Kalite Belgeli, Yetkili Asansör Servisi, asansör bakım ve onarım hizmetleri.. Binanızda bulunan asansör çeşidi ve kapasitesi ne olursa olsun, hangi marka olursa olsun 40 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimimiz ile asansör arızalarında yanınızdayız. Asansör arızalarının giderilmesi ve tüm bakım işlemleri mühendislerimizin gözetiminde yapılmaktadır.

Şirketimiz asansör servisi faaliyetlerini uluslarası düzeyde sahip olduğumuz TSE Kalite belgeleri, TSE Garanti belgeleri ve Hizmet Yeterlilik Belgesi kapsamında gerçekleştirmektedir.

Asansör servisi ihtiyaçlarınız için ; 444 26 99 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşarak, asansör arızanızın en kısa sürede eksiksiz olarak giderileceğine emin olabilirsiniz.

7/24 Asansör Servisi
Asansör bakım ve servis hizmetlerinde ilk tercihiniz! EMAK Asansör, Güvenli, Hızlı ve Ekonomik çözümleri ile asansör arıza ve bakım hizmetlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Her nevi asansör sistemi bakım, onarım ihtiyaçlarınız için yetkili asansör servisi olarak 24 saat hizmetinizdeyiz. Asansör servisi birimimize 444 26 99 numaralı müşteri hizmetlerimizden ulaşabilir ve asansör arızalarınız ile ilgili olarak onarım ve bakım süreçlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Asansör servisi konusunda uluslararası serftifikalara ve kalite belgelerine sahip olan EMAK asansör, yetkili asansör servisidir.

EMAK asansör servis deparmanı 4073 sayılı Kanun ve yönetmelikler nezdinde, değerlendirme kuruluşları tarafından asansör servisi hizmet ve faaliyetleri konularında yetkilendirilmiş ve belgelendirilmiştir. Asansör ve asansör sistemi içinde bulunan güvenlik ekipmanlarının bakım ve onarımını uluslararası TSE standartlarında yönetmektedir. Servis hizmet faaliyetlerimiz, AT uygunluk belgesi ve AT tip inceleme belgelerine sahiptir.