Yavuz Önem (Mimar İ.T.Ü.) – Efemaş İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (Mart 2011)

Saygıdeğer babaları Sayın Nuh İlgen’den devraldıkları işletmeyi son derece titiz çalışmanın yanında ticari ahlak, dürüstlük, iyi niyet ve güleryüzle marka haline getiren başta çocukluk arkadaşım Hasan bey ve tüm İlgen kardeşlere ve çalışma arkadaşlarına tüm hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, sağlık, mutluluk ve daha nice başarılar dilerim.

Hasan Yiğit  – Kayseri Sanayi Odası İdari İşler Birim Sorumlusu (Mart 2011)

Kayseri Sanayi Odası olarak EMAK Asansör ile 5 yıl önce tanıştık, Kalitesi, Güler yüzlü personeli ve Servis hizmeti ayrıcalığı ile EMAK Asansörü tercih ettiğimiz için hiçbir zaman pişman olmadık.

Kalite Süreklilik ister anlayışından hareketle EMAK Asansöre bundan sonraki işlerinde başarılar ve bol kazançlar diliyoruz.

Yasin Keskin (İnşaat Mühendisi) – Nurbay İnşaat / ÜÇ GRUP İnşaat (Mart 2011)

EMAK asansörle yapmış olduğumuz köşk mahallesindeki inşaatımızın asansör anlaşmasının başından sonuna kadar tam bir profesyonellik, kurumsallık, ve kalite hakimdi, bu noktada müşterilerimizin memnun olması bizim’de daire satışlarımızı olumlu yönde etkilemiştir.

Asansör sektörünün her alanında üstlendiği görevleri bilimsel sonuçları ve teknolojik imkanlarıda kullanarak en üst kalite seviyesinde tamamlayan, tedarikcilerin, çalışanlarının vede müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutan iş imkanları oluşturan istihdam sağlayan ülke ekonomisine katkıta bulunan EMAK asansöre teşekkür ederiz.

Güçlü sermaye yapısı, tecrübesi, çalışanları, markası ve gerçekleştirdiği üst düzey işlerle Kayseri’de , Türkiye’de ve Dünya’da saygın bir şirket olmayı hakediyorlar

Halil Öztürk – Ersin İnşaat (Mart 2011)

Firmamıza uzun süredir asansör yapımı, montajı ve bakımı ile ilgili hizmetlerinden dolayı EMAK Asansöre teşekkürlerimizi bildirir, çalışmalarınızın uzun yıllar devamını içten dileklerimizle niyaz ederiz.

Serkan Özdoğan – Selçuk Hotel – Otel Müdürü (Şubat 2011)

Otel misafirlerimize çok kısada olsa asansör yolculuklarında işletme kalite ve hizmet seviyemizi anlatmada bize çağdaş ve modern asansör kabinleri ile destek veren, bizimle birlikte oldukları güvenini her zaman hissettiren ilgenler ltd. şti.’ye sonsuz minnetlerimizi sunar başarılarının devamını dilerim.

Erdoğan Demir – Deha Reklam (Mart 2011)

Deha reklam olarak kaliteye cok önem vermekteyiz. tesisimizde bulunan kayserinin en büyük asansörlerini EMAK asansör sorunsuz ve kaliteli bir

şekilde yapmıştır. Kaliteden asla taviz vermeyen EMAK asansöre teşekkür ederiz.

Ahmet Üner – Tamkonut Yönetim Kurulu Üyesi (Mart 2011)

Biz Üner İnşaat yöneticileri olarak çözüm ortaklarımızın bir çoğunun işlerine müdahele eder,kendi isteklerimiz doğrultusunda yönlendirir ve her nokta üzerinde durarak butik işler çıkartmaya gayret ederiz.

Ancak asansörde çözüm ortağımız EMAK Asansör olduğu için hiçbirşeye karışmayız bütün yükümüzü EMAK çeker. Gerek teknik gerek estetik her noktada bizi memnun eder.

Özcan Uça – ÖZOK İnşaat (Mart 2011)

EMAK asansör projeye göre özel çözümler üreten yenilikci anlayışı ve sağladığı teknolojik altyapısıyla çalışmaktan onur ve mutluluk duyduğumuz firmamızdır.

Hakan Ercan (Yönetim Kurulu Başkanı) – Akota Otomotiv Tic. ve San. A.Ş. – Çayyolu Ankara (Ekim 2011)

Çayyolunda yeni kuruluşumuz ALFA ROMEO – LANCIA olarak hizmet vereceğimiz yeni plazamıza vermiş olduğunuz destek için teşekkür ederiz.Temiz işçilik, güvenli ve dayanıklı hizmetinizle sizlerden ne kadar memnun kaldığımızı belirtmek isteriz. Başarılarınızın daimi olmasını temenni ederiz.

Yılmaz Kasapoğlu – Akdeniz Boya Ltd. Şti.

Bizim sektörde çok katlı iş yerinde çalışmanın zorluklarını kaliteli bir yük asansörüyle aşmamıza yardımcı olan işini teklif aşamasından teslim aşamasına kadar müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel olarak yapan Emak firması ve tüm çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Başarılı çalışmalarının devamını dileriz.

Necati SAYIN – İnş.Müh.Proje Müdürü – SEMERKAND KÜLTÜR MERKEZİ – ANKARA (Demokrasi Şehitimiz)

Genellikle insanımız; Kaliteyi hep Avrupa ABD mallarında ararlar.
Emak Asansör, Avrupa kalitesini aratmayacak imalat yaptığı gibi, Yöneticileri ve çalışanları da gayretli, iyi niyetli kişiler. İstenildiğinde; nazlanmadan, bahaneler üretmeden hemen iş yerine gelmekte gerekli müdahaleyi yapmaktadırlar. Çokta paragöz değiller. Kanaatim, paradan çok işlerini önemsedikleri yönündedir.
İnşallah, bu çizgilerini bozmadan devam ettirirler. Bu yönüyle bir çok firmaya da örnek olurlar.
Yeri gelmişken bir not düşmeden geçemeyeceğim.. Hem iş yaptıran kişi ve firmalarımız hem de Kamu Kurumlarımız yabancı mallar kalitelidir diye onları tercih etmektedirler. Kalite dediğinizin de bir bedeli var tabi. Oysa, yerli olan kalitelileri tercih edersek onlarda güçlenir, ARGE sini büyütür, dünyaya ihracat yapar hale gelir. Desteklemeden kalite beklemek ne kadar doğrudur?! Bizlerde üzerimize düşeni yapıyormuyuz?